ضمانت بازگشت وجه

در وبسایت “امین طاهری”
تمامی محصولاتی که در صفحات آنها بنر بازگشت وجه وجود دارد:
دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد هستند.

این درخواست تا ۳۰ روز پس از پایان دوره قابل بررسی است.

به طور مثال:

اگر محصولی شامل یک دوره ۱۰ روزه باشد، شما می توانید از روز دهم تا روز چهلم پس از شروع دوره از این امکان استفاده کنید. شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید، تنها به شرط رعایت الگوی محصول و انجام تمرینات، می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید! (به شرط آنکه همه چیز درست انجام شده باشد)

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

در خرید محصولات آموزشی، همواره این ریسک برای خریدار وجود دارد که محصول به هر دلیلی برای خریدار مناسب نباشد. این دلیل می تواند به علت ساختار طراحی محصول، یا ساختار ذهن و مهارتهای قبلی خریدار باشد.

برای اینکه ریسک خرید در این مواقع کاهش یابد، از نظر ما فروشنده باید ریسک محصولش را بپذیرد که مسیر خرید مشتری را راحت تر کند و در صورتی که واقعا محصول مناسب نبود، بتواند به راحتی محصول را برگشت دهد.

بر این اساس گارانتی بازگشت وجه را برای شما در نظر گرفتیم که با خیال راحت تری خرید کنید و بدانید که هیچ ریسکی از سمت شما وجود نخواهد داشت.

همچنین از آنجایی که من به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که به دلیل سر زدن اشتباهی از من، حق کسی خورده نشود، بهترین راهکار دادن گارانتی بازگشت وجه است.

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

فکر میکنیم این موضوع طبیعی باشد که

خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به کیفیت محصول خود "اطمینان" داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت! بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهدات ما

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم

۱- محصولات ما مفید و اثربخش هستند. به شرطی که تمرین‌های ارائه شده در آن را بدون قضاوت و به صورت منظم انجام دهید. اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۲- سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اگر اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۳- محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!

تعهدات شما نسبت به دوره

تعهدات شما

۱- برای اینکه از ضمانت بازگشت محصول استفاده کنید، باید دقیقا طبق الگوی معرفی شده از محصول استفاده کنید، چرا که این محصولات و دوره ها به دلیلی با ساختار موجود طرح ریزی شده اند. این به این معنی است که اگر دوره آموزشی در طی دو ماه روزانه تمرین هایی دارد که باید انجام دهید، باید ظرف مدت ۲ ماه و به شرط انجام تمرینات بررسی شود. این تنها شرطی است که ما برای بازگشت وجه محصولات در نظر می گیریم.

دلیل چنین شرطی نیز کاملا مشخص است. ما ضمانت بازگشت وجه را روی محصولی که طراحی کرده ایم در نظر گرفته ایم. نه برای استفاده ناقص یا اشتباه محصول.

۲- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

۳- نگران ما نباشید!لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

۴- نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

۵- فایل‌ها را پاک نکنید! اگر محصول دانلودی بود، پس از درخواست بازگشت وجه لازم نیست فایل‌ها را از سیستمتان پاک کنید! شاید روزی خواستید دوباره آن را گوش کنید. و همچنین بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید، می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید.

عزیزانی که بیش از دو محصول

درخواست بازگشت وجه بدهند تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سوء استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ دهم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود ۵ مورد از هر ۱۰۰۰ سفارش است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

و اما سوء استفاده افراد! واقعیت این است که تا کنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سوء استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سوء استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

از آنجایی که این کار باعث تعجب برخی از دوستان شده بود و برخی می‌گفتند که چنین موضوعی امکان ندارد، لازم دانستم که در این مورد توضیحاتی را بنویسم!

درخواست بازگشت وجه

درخواست بازگشت وجه

چگونه انجام می شود؟

کافی است شما یک ایمیل به info@amintaheri.ir با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال
کنید و موارد زیر را مطرح کنید.

۱- نام و نام خانوادگی

۲- شماره تراکنش خرید از وبسایت

۳- نام محصول

۴- دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

۵- شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملت)

۶- کدملی صاحب حساب

۷- شماره موبایل

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد.

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

چرا انتخاب ما

همکاری. ساختن. پیروزی

آکادمی کسب و کار اینترنتی امین طاهری آموزش با امین طاهری ضمانت بازگشت وجه

پشتیبانی

آکادمی کسب و کار اینترنتی امین طاهری آموزش با امین طاهری ضمانت بازگشت وجه

طراحی سایت

آکادمی کسب و کار اینترنتی امین طاهری آموزش با امین طاهری ضمانت بازگشت وجه

مشتری مداری

آکادمی کسب و کار اینترنتی امین طاهری آموزش با امین طاهری ضمانت بازگشت وجه

آموزش

شناخت من

من امین طاهری هستم از سال 84 شروع و تجربه حضور در فضای آنلاین سابقه کار در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارم .طی این چند سال سعی کردم آموزش های زیادی رو ببینم و تمام تجربیاتم رو در اختیار دیگران قرار بدهم این باور رو برای خودم ساختم :

رشد زمانی اتفاق می افتد که به دیگران کمک کنیم